Nareszcie! Po długich poszukiwaniach znalazłeś sklep w którym kompleksowo będziesz mógł zaopatrzyć się nie tylko w anteny telewizyjne, ale i specjalnie przemyślany asortyment dodatkowy taki jak wzmacniacze, zasilacze i wiele innych. Nasz profesjonalny personel chętnie doradzi Ci w wyborze optymalnego rozwiązania i podzieli się cennymi wskazówkami odnośnie montażu, oraz ustawień. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w branży elektronicznej, dzięki czemu wiemy wszystko na temat proponowanych rozwiązań, Produkujemy i dystrybuujemy anteny DVB-T.

Produkty dostępne w sklepie internetowym

W naszym sklepie internetowym www.superantena.pl znajdziesz między innymi anteny telewizyjne (kierunkowe, siatkowe, pokojowe), radiowe, które doskonale radzą sobie z odbiorem sygnału z najbardziej oddalonych odbiorników, oraz akcesoria takie jak kable, zasilacze, wtyczki, tunery i wiele innych. Sam się przekonaj.

Naszą misją jest zapewnienie Klientom optymalnych rozwiązań dotyczących zakupu i instalacji zakupionego u nas sprzętu. Zawsze zachowujemy odpowiednie proporcje pomiędzy jakością, a ceną. Oczekiwania Klientów bardzo różnią się od siebie, ale każdemu proponujemy asortyment, wykonany z najlepszych dostępnych na rynku półproduktów. Dzięki temu utrzymujemy zdobyte wiele lat temu pozytywne relacje i stale nawiązujemy nowe.

Nowy standard nadawania 

Od końcówki czerwca 2022 roku w całej Polsce nadawany jest sygnał w nowym standardzie DVB-T2/HEVC. To zupełnie nowa jakość obrazu i dźwięku dla użytkowników telewizorów. Wychodząc Państwa oczekiwaniom, produkujemy oczywiście anteny DVB-T, które spełniają również wszelkie nowe standardy jakościowe. Jakby tego było mało, mamy w swojej ofercie także tunery telewizyjne do odbioru telewizji nowej generacji. To oczywiście świetne i dużo tańsze rozwiązanie dla użytkowników, którzy posiadają starsze telewizory bez wbudowanego tunera.

Anteny telewizyjne

Mamy bardzo wysokie standardy produkcji naszych anten telewizyjnych. Wszystko to robimy w trosce o jak najlepszą jakość przesyłanego obrazu dla Państwa. Dzięki przywiązywaniu wagi do najmniejszych detali otrzymujemy pozytywne opinie, które napędzają nas do kolejnych działań.

Produktem, którym chcemy się pochwalić są z pewnością anteny kierunkowe. Wytwarzane są w Polsce i spełniają najbardziej rygorystyczne normy europejskie dotyczące bezpieczeństwa CE. Na naszej stronie internetowej możesz niemalże dowolnie skonfigurować swój zestaw wybierając chociażby kolor i rodzaj puszki antenowej, oraz zasilacz.

Nasze anteny kierunkowe w zależności od rodzaju, mogą pracować w polaryzacji poziomej, albo poziomej i pionowej. Jedna antena umożliwia odbiór sygnału na dwóch telewizorach jednocześnie. Każdy z zestawów zawiera między innymi zasilacz i wzmacniacz, oraz tzw. cybant, czyli uchwyt.

Dla mniej wymagających Klientów, mamy do zaproponowania zakup klasycznych anten siatkowych, które również spełniają wszelkie normy. Dużym plusem jest ich niewielki rozmiar i łatwość w montażu. Co ważne, ten rodzaj dostępnych w naszym sklepie anten, jest bardzo odporny na wszelkie zmiany temperatur. Dzięki trwałym uchwytom, nie musisz się również obawiać o silny wiatr.

Rozwiązaniem, które cenią sobie szczególnie osoby wynajmujące mieszkania, są anteny pokojowe. Nie mogło ich zabraknąć i w naszej ofercie. Bezinwazyjny montaż, mały rozmiar i ogromna moc. Czego chcieć więcej? Świetnie sprawdzą się dla osób, które nie mają większych wymagań.

Przede wszystkim jakość

Dzięki nabytemu przez 30 lat doświadczeniu, wiemy czego i jakich produktów oczekują nasi Klienci. Dążymy do tego żeby zapewnić Państwu najwyższy możliwy standard obsługi, oraz jakość produktu, zachowując przy tym atrakcyjną cenę. Chętnie służymy pomocą i dzielimy się swoją wiedzą. Głęboko wierzymy w to, że nasze działania i zaangażowanie są na wysokim poziomie. Wierzymy nie bez podstaw – dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie i relacje, które trwają od lat.